در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
درج آگهی رایگان - درج آگهی ویژه با ثبت لینک - جستجوی نیازمندیهای گوناگون - درج بنر تبلیغاتی - درج آگهی متنی با ثبت لینک - درج لینک - طراحی هدر و بنر - خرید و فروش کـالا

بخش پشتیبانی

درج آگهی رایگان در سایت بازار نیاز دات کام

پشتیبانی بازار نیاز در تلگرام

انواع خدمات تبلیغات اینترنتی بازار نیاز دات کام

فهرست تعرفه انواع تبلیغات اینترنتی در سایت بازار نیاز دات کام

با درود و وقت بخیر !

کاربر محترم توجه نمایید :

الف - لطفاً پس از تماس با صاحب آگهی, به ایشان اطلاع دهید که از طریق سایت بازار نیاز دات کام تماس گرفته اید.


ب - لطفاً آگهی را در دسته و زیر دسته مربوطه ثبت نمایید که مورد تایید قرار گیرد. بدینسان کاربران و مخاطبان شما به سهولت قادر به یافتن خدمات یا محصولات شما خواهند بود.


پ - حدالامکان وجه دریافت خدمات یا محصولات بین شهری و غیر حضوری را پس از دریافت خدمات یا محصولات و تست کالاهای غیر آکبند پرداخت نمایید. حدالامکان کالاهای آکبند دارای گارانتی و غیر آکبند دارای تضمین در شرح آگهی خریداری نمایید.


ت - جهت رفاه خاطر خریداران محترم, پشتیبانی بازار نیاز آماده است که نقش واسطه را بین فروشنده و خریدار  در معاملات بین شهری و غیر حضوری ایفا نماید. لذا طی هماهنگی و توافق بین فروشنده و خریدار و تماس با پشتیبانی بازار نیاز, هزینه کالا به حساب بانکی (بانک مسکن) بازار نیاز واریز خواهد شد. سپس خریدار 24 ساعت مهلت تست کالای غیر آکبند را خواهد داشت. 


ث - اگر خریدار کالا طی 24 ساعت رضایت خود را بابت خرید کالا طبق مشخصات آگهی کالا, به پشتیبانی بازار نیاز اعلام نماید, وجه فروشنده حداکثر طی 48 ساعت, با کسر 5 درصد کمیسیون به حساب فروشنده کالا واریز خواهد شد.


ج - لازم به ذکر است که مبلغ کالای مرجوعی بدلیل عدم تطابق مشخصات کالای ارسالی برای خریدار با کالای تبلیغ شده در صفحه آگهی فروشنده اعم از لحاظ ظاهری,نوع مدل,سالمی یا خرابی,لوازم جانبی, آکبندی یا کارکرده ای, اورجینال یا غیر اورجینال و سایر موارد, حداکثر طی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده ی خریدار کالا واریز خواهد شد.


چ - طبق قوانین حقوق مشتری لازم است که فروشندگان و آگهی دهندگان در تحویل خدمات و محصولات با صداقت به شرح مشخصات خدمات و محصولات خود پرداخته و طبق مشخصات مشروح آگهی خود, به ارسال خدمات یا محصولات خود اقدام نمایند که پس از معامله با اختلاف و ارجا خدمات یا محصولات مواجه نشوند.


ح - درخواست استرداد کالا از سوی خریدار کالا در صورت تطابق وضعیت کالا با مشخصات کالا اعم از لحاظ ظاهری,نوع مدل,سالمی یا خرابی,لوازم جانبی, آکبندی یا کارکرده ای, اورجینال یا غیر اورجینال و سایر موارد مندرج در آگهی, پذیرفته نخواهد شد, مگر آنکه فروشنده کالا برای استرداد کالا اظهار رضایت نماید.


خ - لطفاً در خرید کالا و دریافت خدمات دقت لازم را مبذول نمایید که پس از معامله با اختلاف مواجه نشوید و موجبات نارضایتی طرفین فراهم نگردد و با مودت و رضایت از معامله با یکدیگر جو اعتماد در معاملات را گسترش دهید.


د - اگر فروشنده کالا پس از 48 ساعت کاری اقدام به ارسال کالا ننماید و ارسال کالا به سایت بازار نیاز یا خریدار کالا اطلاع داده نشود, خریدار کالا می تواند, مبلغ کالا را از پشتیبانی بازار نیاز دات کام مسترد نماید و سایت بازار نیاز هیچگونه مسولیتی در قبال تاخیر ارسال کالا از سوی فروشنده کالا و استرداد مبلغ کالا به خریدار کالا در قبال فروشنده کالا نخواهد داشت.


توجه نمایید :  پرسنل بازار نیاز دات کام هیچگونه مسولیتی در قبال آگهی های مندرج از سوی آگهی دهندگان و فروشندگان ندارند و مسولیت حقوقی و حقیقی صحت و سقم یا عدم صحت و سقم آگهی ها به عهده آگهی دهندگان و فروشندگان میباشد.


توجه نمایید :  مبلغ پرداخت شده درج آگهی های غیر قانونی و غیر عرفی در سایت بازار نیاز دات کام مسترد نخواهد شد و همچنین آگهی های غیرقانونی و غیرعرفی بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد  و در صورت تکرار درج آگهی غیرقانونی یا غیرعرفی حساب کاربری حذف و در مرحله نهایی مشخصات به مقامات ذیصلاح ارائه خواهد شد. لذا خواهشمندیم از درج آگهی های غیر قانونی و غیرعرفی بر اساس قوانین و مقررات کشور و سایت خودداری نمایید.
سفارش بنر های تبلیغاتی و درج لینک در سایت بازار نیاز 

قیمت پلان های آگهی بنر متحرک و ثابت و درج لینک سایت و درج بنر ثابت در اسلایدر سایت به همراه لینک سایت, به قرار زیر تعیین شده است که نسبت به بسیاری از سایتها با تخفیف ویژه و تخفیف سالیانه برخوردار میباشند.         

پلان 1 : بنر های 60*468 در بالای سایت و نمایش در همه صفحات آگهی ها پرداخت ماهیانه 30.000 تومان و پرداخت سالیانه با 30% تخفیف =  252.000 تومان       360.000 تومان

پلان 2 : بنرهای با عرض 1200 و ارتفاع حداکثر 120 در بالای سایت و نمایش در همه صفحات آگهی ها پرداخت ماهیانه 50.000 تومان و پرداخت سالیانه با 30% تخفیف =  420.000 تومان     600.000 تومان

توضیح : ارتفاع پلان 2 مناسب با بنر تبلیغاتی شما قابل تغییر میباشد !

پلان 3 : بنرهای 120*200 در بلوک سمت راست و نمایش در صفحات سایت پرداخت ماهیانه 20.000 تومان و پرداخت سالیانه با 30% تخفیف =   168.000 تومان    240.000 تومان

پلان 4 : درج لینک سایت در فوتر سایت بازار نیاز و نمایش در همه صفحات پرداخت ماهیانه 10.000 تومان و پرداخت سالیانه با 30% تخفیف =   84.000 تومان  120.000 تومان

پلان 5 : درج بنر ثابت اسلایدر سایت به ابعاد تعیین شده فقط در صفحه اصلی سایت پرداخت ماهیانه 10.000 تومان و پرداخت سالیانه با 30% تخفیف =   84.000 تومان  120.000 تومان

جهت پرداخت هزینه درج بنر متحرک یا ثابت تبلیغات در سایت, درج لینک در سایت و درج بنر ثابت تبلیغات در اسلایدر سایت, از طریق درگاه پرداخت در سایت بازار نیاز استفاده نموده و سپس به بخش سفارش رفته و با تکمیل فرم سفارش و بنر تبلیغات خود را آپلود کرده و برای ما ارسال نمایید که در اسرع وقت اقدام به درج آگهی و لینک شما طبق مدت و قیمت و مکان نمایش تعیین شده  در بخش تعرفه ها نماییم. بنرهای تبلیغات و لینک های سایت در همه صفحات آگهی های سایت بازار نیاز نمایش داده خواهد شد.. همچنین آدرس سایت خود را برای ایجاد لینک روی بنر تبلیغات و درج لینک در سایت, در فرم سفارش ثبت نمایید.

1- روش اول پرداخت هزینه درج بنر تبلیغات و درج لینک سایت مراجعه به درگاه پرداخت سایت بازار نیاز

2- روش دوم پرداخت هزینه درج بنر تبلیغات و درج لینک سایت مراجعه به بانک و استفاده از خودپرداز و گزینه کارت به کارت به شماره کارت بانک مسکن - محمد مصدق - متولد تهران - 4670-5781-2314-6280

3 روش سوم پرداخت هزینه درج بنر تبلیغات و درج لینک سایت مراجعه به بانک مسکن و استفاده از فیش بانکی برای پرداخت به حساب بانک مسکن - محمد مصدق - متولد تهران - 410015583447

شماره پشتیبانی سایت : 09372214919 - 09371556290

ایمیل پشتیبانی : info@bazareniaz.com

ارتباط با تلگرام : telegram.me/babazareniaz

ساعات پاسخگویی 8 صبحگاه الی 22 شبانگاه 

کاربر ارجمند, از همراهی شما سپاسگزاریم ! موفق و موید باشید !


ثبت آگهی رایگان

پشتیبانی