با درود و وقت بخیر !

سامانه آگهی و نیازمندی بازار نیاز با امکانات بروز و پیشرفته برای درج آگهی و جستجوی نیازمندی در تاریخ پنجشنبه 12 مرداد 1396 خورشیدی فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کرده است. مدیریت ارشد سایت بازار نیاز دات کام, به عهده محمد مصدق,متولد شهرستان تهران و مقیم استان گیلان میباشد.

مدت طولانی را صرف کرده ایم که ضمن ویرایش قالب سایت, دسته بندی ها و زیر دسته های انواع مشاغل را برای درج آگهی ها فراهم نماییم و نیاز کاربران و مشتریان را برای درج آگهی یا یافتن سهل و آسان نیازمندی از سوی مراجعه کننده و بازدید کننده مرتفع سازیم. 

سعی شده است که همه نیازهای کاربران و مشتریان گرامی برای درج آگهی و بنرهای تبلیغاتی فراهم شود و بیشترین راندمان و بهره وری, نصیب صاحبان آگهی ها گردد؛ لذا بهینه سازی سایت بازار نیاز دات کام یکی از دغدغه های مهم پرسنل پشتیبانی بوده و سایت بخوبی در مسیر ارتقای بهینه سازی قرار گرفته است.

تعرفه های آگهی های ویژه و درج بنرهای تبلیغاتی و لینک را با توجه به تعرفه های سایر سایتهای فعال در این زمینه کاهش داده و شامل تخفیف نموده ایم که رضایت کاربران و مشتریان خود را فراهم نموده باشیم.

همچنین پرسنل پشتیبانی بازار نیاز دات در صورت تمایل کاربران و مشتریان گرامی,آماده قبول طراحی بنرهای ثابت تبلیغاتی و بنرهای متحرک تبلیغاتی با نازلترین قیمت, برای درج در سایت بازار نیاز دات کام میباشد.

محمد مصدق, مدیر سایت بازار نیاز دات کام - پنجشنبه 12 مرداد 1396 خورشیدی 

با کمال سپاسگزاری از همراهی شما کاربران و مشتریان ارجمند و محترم !

سایت آگهی و نیازمندی بازار نیاز - درج آگهی رایگان و ویژه